قوانین و شرایط استفاده

ثبت نام عادی در forxme.com آزاد بوده و کاربران از امکاناتی  همانند آموزش های حرفه ای در سایت و کانال،مشاوره،بررسی رایگان اکسپرت های طراحی شده با استفاده از آموزش های این سایت در نرم افزار استراتژی بیلدربرخوردار می شوند.

قوانین

کاربرانی که در سایت forxme.com از طریق بخش‌های مختلف (دیدگاه‌ها، انجمن و مقالات و…) اقدام به انتشار محتوا می‌کنند ملزم به رعایت قوانین سایت می باشند.

1. استفاده از کلمات یا تصاویر رکیک و نامناسب در پروفایل کاربر (شامل نام کاربری، آواتار و …) همچنین در نوشته‌ها و تاپیک‌ها تحت هیچ شرایطی مجاز نیست.

تبصره: استفاده از کلماتی که به نحوی با اسامی مدیران سایت مشابهت داشته باشد یا کاربران را گمراه کند، مجاز نیست و نام کاربری اینگونه افراد حذف خواهد شد.

2. مسئولیت تمامی مطالب و نوشته‌ها بر عهده شخص نویسنده آنهاست.

3. احترام به کاربران و مدیران سایت،  شرط ادامه فعالیت در یک محیط عمومی مجازی مانند این سایت است.

4. نوشتن متن‌ها و تاپیک‌های تبلیغاتی و تجاری باعث مسدود شدن نام کاربری و آی پی شما می‌شود.

5. حق حذف یا انتقال یک نوشته یا تاپیک، بدون دلیل و اطلاع قبلی برای مسئولان و مدیران forxme.com محفوظ است. که البته در صورت تمایل، می توانند در آن مورد توضیح یا اخطار دهند.

6. هدف این سایت تنها فراهم آوردن یك محیط سالم و امن برای تبادل اطلاعات پیرامون وضعیت بازار سهام، ارزهای دیجیتال و سایر موضوعات سرمایه گذاری، مالی و اقتصادی است. ودر کنار موارد مذکور ارایه اندیکاتورها و اکسپرت های اختصاصی با استفاده از توان همکاران برنامه نویسی و اساتید اقتصاد می باشد.

تفاوت مهم این سایت با سایت های مشابه این است که اکثر وب سایت های فروش اندیکاتور و اکسپرت مبادرت به فروش نسخه های رایگان خود متاتریدر می نمایند اما همکاران این سایت با برخورداری از توان برنامه نویسی همزمان با علم و دانش حوزه بورس و اقتصاد مبادرت به طراحی استراتژی ها سودده بصورت اندیکاتور و اکسپرت می نمایند.

7. كپی‌برداری از مطالب و همچنین فروش محصولات این سایت که دارای لینک forxme.com  هم در قسمت اطلاعت اندیکاتور و یا محصول و یا دارای آدرس forxme.com  در چارت اصلی می باشند دارای پیگرد قانونی می باشد  و نیاز به اجازه کتبی قبلی می‌باشد.

سلب مسئولیت

1 – بورس و به طور کلی بازارهای مالی ذاتا دارای نوسانات بسیار است و برای کسانی که درک مناسب و اطلاعات کافی برای حضور در این بازار ندارند دارای ریسک بسیار زیادی است. در این سایت آموزش‌ها و مقالات و کلیه محتوا صرفا جهت اطلاع‌رسانی درج می‌شود و کلیه محصولات بعنوان ابزار تحلیلی در جهت درک و فهم بهتر مسائل ارایه شده اند لذا کاربران مسئول تصمیمات خود در بازارها و سایت‌های مختلف هستند.

2 – بازارهای مالی و ارزهای دیجیتال غیرقابل پیش‌بینی هستند و پیش‌بینی‌ها و کلیه محتوای درج شده در این سایت (متنی، تصاویر، ویدئو و تمامی محتوا) به معنای مشاوره یا توصیه به سرمایه‌گذاری نیستند.

3-برای تهیه محصولات خارجی بعنوان همکاری در فروش تیم فارکس می هیچگونه مسئولیتی در پشتیبانی یا دریافت نسخه آپدیت و یا دیگر تعهدات و یا سیاست های فروشنده اصلی  ندارد و فقط با دریافت کارمزد جزیی نقش واسط برای تهیه محصولات را دارد و عینا آن چه از فروشنده اصلی دریافت می شود را به خریدار منتقل می نماید.

forxme.com تابع قوانین کشور ایران است. غیر از قوانین فوق، کاربران موظف به پرهیز از هر گونه بحث و تبادل نظر در موضوعات مطرح شده در ” فهرست مصادیق محتوای مجرمانه ” هستند.

حضور شما در سایت forxme.com و استفاده از خدمات و محصولات سایت به هر شکلی، به معنای پذیرش کامل قوانین و شرایط فوق است.